ELS CICLES FORMATIUS QUE POTS ESTUDIAR EN EL NOSTRE CENTRE

En el nostre centre pots estudiar dos Cicles Formatius de Grau mitjà:

  • Gestió Administrativa
  • Instal·lacions de telecomunicacions

Per obtenir més informació pots obrir els enllaços

Gestió Administrativa.informació AULA BALEARGestión Administrativa. Información AULA BALEARInstal·lacions de Telecomunicacions. informació AULA BALEARInstalaciones de Telecomunicaciones. Información AULA BALEAR

Aquesta entrada ha esta publicada en Informació CF. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *


6 × tres =

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>